(+48) 698 628 422  │  e-mail LUXOR MEBLE sklep@luxor-meble.com

Menu kurtynowe
Gwarancja, reklamacje i zwroty

Gwarancja

Wszystkie oferowane meble są nowe, oryginalnie zapakowane i objęte są 2-letnią gwarancją producenta.

Uwaga: prosimy o zachowanie dowodu zakupu (paragon lub faktura) aż do momentu zakończenia okresu gwarancyjnego - stanowią one podstawę do zgłaszania reklamacji.Reklamacje

Przed odebraniem przesyłki zawsze sprawdź, czy nie uległa uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, konieczne jest spisanie protokołu uszkodzeń z kierowcą oraz niezwłoczne skontaktowanie się z nami pod numerem telefonu: +48 698 628 422.

Przed montażem, rozpakowując paczki, w przypadku stwierdzenia jakichkolwiek uszkodzeń lub braków Klient powinien niezwłocznie poinformować o tym sklep, wysyłając maila na adres: reklamacje@luxor-meble.com

Prosimy o dokładny opis uszkodzeń i dołączenie zdjęć. 

- Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni.
- O sposobie załatwienia reklamacji Klient zostanie poinformowany drogą mailową.
- Prezentowana kolorystyka zdjęć mebli może nieznacznie odbiegać od rzeczywistości, chociażby ze względu na ustawienia systemowe kolorów Państwa monitora. Różnica ta nie stanowi podstawy do reklamacji towaru.
 
 

Zwrot produktów

Zgodnie z art. 27 Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. (poz. 827) o prawach konsumenta:
„Konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny… „

Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą. 

Zwracany produkt nie może nosić śladów używania - każdy element musi być kompletny i fabrycznie zapakowany, towar dostarczony w oryginalnym opakowaniu w stanie niezmienionym. W przypadku niespełnienia tego warunku, produkt nie zostanie przyjęty.

 

Jeżeli chcesz dokonać zwrotu produktu:

1. Odeślij zakupiony produkt w nieuszkodzonym stanie i w oryginalnym opakowaniu wraz z całą jego zawartością.

2. Dołącz do przesyłki dowód zakupu (paragon lub faktura) oraz pisemne oświadczenie, w którym zawrzesz chęć zwrotu produktu, a także numer konta, na które zostanie przekazany zwrot pieniędzy.

3. W ciągu 3 dni roboczych od otrzymania Twojej przesyłki, sprawdzimy stan przekazanego produktu (czy nie nosi śladów użytkowania, czy nie został uszkodzony lub zniszczony, czy znajduje się w oryginalnym opakowaniu z całą jego zawartością).

4. Jeżeli nie odnotujemy przeciwwskazań, na Twój adres email prześlemy informację o pozytywnym rozpatrzeniu zwrotu produktu. Na załączony numer konta w ciągu 7 dni zostanie dokonany zwrot pieniędzy. W przypadku płatności kartą płatniczą zwrot środków zostanie wykonany na kartę.

Jeżeli Twój zwrot produktu zostanie odrzucony (ze względu na uszkodzenie produktu lub oznaki użytkowania), przekażemy Ci na wskazany adres email informację o nieprzyjęciu zwrotu produktu. W ciągu 7 dni roboczych na wskazany adres zwrotny odeślemy produkt, pokrywając koszt przesyłki.

DO WYDRUKU - Formularz odstąpienia od umowy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl